Hakkımızda

Gen Teknoloji Otomasyon A.Ş 2010 dan bu yana alanında uzman mühendislerle birlikte kaynak otomasyonu ve kaynak teknolojileri konusunda hizmet veren bir firmadır.

Mekatroniğe her alanda hakim firmamız  gerek makine parkuru, gerek deneyimlerimiz sayesinde  bilgi ve teknolojideki kazanımlarımız oldukça üst seviyelere çıkmış bulunmaktadır.

Birçok başarılı projeyi başarılı ve kısa zamanda teslim ederek oldukça değerli referanslar elde etmiştir.

Gen Teknoloji Otomasyon A.Ş üretim teknolojileri ve makine parkı ile sektörde dünyada bilinen en ileri uygulamalara ve üretim teknolojilerine sahiptir. Ar-Ge, mühendislik birimleri, güçlü laboratuvarı ile ürün-süreç geliştirme çalışmalarına ilişkin proje tasarımı ve uygulamaları, teknik üniversiteler ve Tübitak destekli yürütülmektedir.

işinde uzman, tecrübeli Kaynak mühendisleri, makine mühendisleri, elektrik elektronik mühendisleri ve mavi yakalı elemanları ile müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Uzmanlık alanlarımız; kaynak makineleri, robotik kaynak sistemleri ,kaynak izleme ekipmaları, kartezyen robotlar,döner tabla ve pozisyonerler ,çevirici sistemler ,kaynak fikstürleri ,yarı ve tam otomasyon çözümleri.

Her sektör kendi için uygun teknolojiyi bünyesinde barındırarak mevcut üretim süreçlerine hız katmak ister bizde bilgi ve birikimlerimizi işiniz için en uygun çalışmalarla değerlendirip gücünüze güç katma için özel çözümler sunuyoruz.

Yüksek performanslı kaynak makine üreticileri ile bayilik çatısı altında çalışarak Kaynak konusundaki uzmanlığımızla size en uygun kaynak makinesi çözümü konusunda da hizmet vermekteyiz.

Projelerinize çözüm sunarken endüstri 4.0’a uygun çalışan sektöründe lider firmalarla partnerlik ilkesi içerisinde çalışarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.